Socialiniai Facebook ir Google įskiepiai

Jūsų interneto svetainėje bei el parduotuvėje įdiegsime dabar itin svarbų ir populiarų Facebook gerbėjų modulį, o taip pat pagal Jūsų poreikius galėsime įdiegti Facebook "Patinka" mygtuką, Facebook "Paskelbti" mygtuką, Facebook komentarus bei Google "Plus" mygtuką. Tai ypatingo funkcionalumo marketingo priemonės, o šie papildiniai užsakomi papildomai.

Kodėl tai yra svarbu? Visų pirma, vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi socialiniais tinklais, dalinasi nuotraukomis, patirtimis ir kitais asmeniniais dalykais, tačiau ne tik – Facebook socialinis tinklas bei Google plus socialinė erdvė tapo puikia terpe verslo ir žmogaus, t.y. kliento bendravimo linija, nes čia verslas gali pasiekti žmones, o žmonės verslą ir taip dalintis įspūdžiais, dalintis patarimais ir t.t.. Būtent todėl kuo toliau, tuo labiau jaučiama socialinių tinklų svarba verslo vystymui ir ryšiams su visuomene, t.y. klientais gerinimui.

Turėdami socialinių tinklų įskiepius savo internetiniame tinklapyje, ar tai būtų el parduotuvė, ar naujienų portalas, turėsite galimybę didinti savo auditoriją įvairiausiais metodais, kaip kad konkursai, akcijos, specialūs pasiūlymai, kuriuos vartotojai gaus būtent būdami Jūsų prekinio ženklo, ar Jūsų internetinio puslapio gerbėjais Facebook ar Google Plus tinkluose, taigi tai juos motyvuos sekti Jūsų naujienas, o Jūs ne tik didinsite klientų skaičių, tačiau gausite itin svarbios informacijos apie jų poreikius, norus, pasiūlymus ir kitą reikalingą informaciją, kurios šiaip jau lengvai nerastumėte, nebent atliktumėte kokybinę apklausą. Svarbiausia, jog visą šią neįkainojamą informaciją gausite visiškai nemokamai ir be didesnių pastangų, nes vartotojai yra patys linkę palikti atsiliepimus bei pasiūlymus Jūsų socialinio tinklo profilyje, taigi Jums beliks tik maloniai palaikyti ryšį ir atsižvelgti į jų norus ar pasiūlymus.

Taigi, ko gero net nereikia pabrėžti, kokios svarbos yra ir kokią naudą atneša socialinių tinklų įskiepiai Jūsų internetiniame projekte, nes taip ne tik pažinsite savo vartotojus, o taip pat paversite darbo santykius į kažką panašaus į šeimą, todėl Jūsų klientai bus maloniai nustebinti, kad į kiekvieną jų klausimą atsakote operatyviai ir asmeniškai, o tai yra tik dar vienas iš būdų įrodyti savo kompetenciją bei išskirtinumą. Žinodami, kad praktiškai visos didžiosios kompanijos ir prekiniai ženklai skiria itin daug dėmesio, žmogiškųjų išteklių ir lėšų savo marketingo vystymui socialinių tinklų erdvėse, kaip kad Facebook, Google Plus bei Twitter, galime daryti išvadą, jog kiekviena save gerbianti įmonė, kiekvienas internetinis projektas, nesvarbu, ar tai būtų internetinė parduotuvė, ar naujienų portalas – turi turėti sistemingai ir aktyviai veikiantį profilį socialiniuose tinkluose, jei nori išlikti patrauklūs savo vartotojams ir pasiūlyti ne tik įprastines pagalbos ir bendravimo priemones, tačiau koja kojon žengti su moderniais ir itin patogiais instrumentais. Tad, jei net ir patys nesinaudojate socialiniais tinklais, nepamirškite, jog jie gali Jums atnešti daug naudos, todėl nenusisukite nuo puikios galimybės padidinti potencialių klientų skaičiaus!