SEO paslaugos

Super pasiūlymas, už itin mažą, simbolinę (69 eurai +PVM) kainą išbandyti SEO paslaugas.

Kreipkitės

Teikiame automatizuotas SEO paslaugas. Tai labai gera galimybė įsivertinti savo svetainės pozicijas organinėje google paieškoje bei gerokai jas kilstelti. Kaip žinote tai yra gerokai naudingiau nei mokama google adwords reklama (kadangi mokamoje google adwords reklamoje Jūsų svetainę rodo tik kas kelintam interesantui, priklausomai nuo paskirto dienos biudžeto, o pasiektose pozicijose per SEO Jūsų svetainę rodo absoliučiai kiekvienam interesantui visada, kad ir kiek užklausų per dieną bebūtų).
Jei jau esate pasidarę pilnus SEO darbus pas profesionalus (tiek vidinį, tiek išorinį SEO), ši paslauga Jums tinka ypatingai. Jei taip pat naudojatės kokios nors SEO paslaugų teikimo įmonės SEO palaikymo paslaugomis, tai taip pat Jums tik į naudą, nes nauda bus dar gerokai didesnė, kadangi SEO įmonė Jums per mėnesį sukurs kelis straipsnius, kelias atgalines nuorodas, kelis skelbimus, o iš šios automatizuotos sistemos per mėnesį gausite 500-800 atgalinių nuorodų bei 70-100 nukreipiančiųjų domenų.
Ši sistema dirbs Jūsų pozicijų palaikymui bei kėlimui. Kadangi suprantate, kad vien pasidaryti SEO darbus ir tikėtis, kad tokiose pozicijose ir liksite kokias pasiekėte po SEO darbų, tikrai neverta. Reikalingas yra pastovus palaikymas, kadangi Jūsų konkurentai taip pat pastoviai investuos į papildomas atgalines nuorodas bei nukreipiančiuosius domenus.

Kam tinka ši paslauga:

1. Ši paslauga labiausiai tinka senesnėms nei 6 mėn svetainėms ir su kuo daugiau turinio.

2. Tačiau galima išbandyti visiems (jaunai svetainei su mažai turinio rezultatai nebus tokie pat geri, tačiau naudos vistiek gausite).

3. Ši paslauga tinka ne tik mūsų kurtoms svetainėms, tad jei turite savo asmeniškai kurtų svetainių, ar kitų paslaugų teikėjų, galima šias SEO paslaugas teikti ir joms.

Kaip veikia automatizuotas SEO:

specialios sistemos robotai skanuoja Jūsų svetainę ir automatiškai pagal nuskanuotą turinį kuria:

1. atgalines nuorodas su automatiškai sukurtais raktažodžiais (raktažodžiai yra II lygmens, tačiau nuo jų kyla ir I lygmens raktažodžių pozicijos)

2. nukreipiančiuosius domenus.

Per dieną sistema sukuria 10-30 atgalinių nuorodų ir 1-5 nukreipiančiuosius domenus.

Kokia iš to nauda:

1. kyla Jūsų svetainės pozicijos nemokamoje google paieškoje pagal tam tikrus II lygmens raktažodžius, kuriuos pagavo automatizuota SEO sistema

2. tuo pačiu laikui bėgant pakyla ir brangių I lygmens raktažodžių pozicijos

Visa tai išbandyta ir patikrinta.

Kiek tai kainuoja:

1. pirmam mėnesiui tai kainuotų tik 69 eurai +PVM/mėn. Tad "surizikuoti" gali sau leisti kiekvienas. Per tą mėnesį Jūs gautumėte apie 500-800 atgalinių nuorodų, apie 70-100 nukreipiančiųjų domenų ir 4 ataskaitas kas savaitę su pasiektomis pozicijomis. Tuomet galėsite nuspręsti ar tęsti tokias paslaugas už pilną jų kainą ar ne. Jei paslaugų ir nuspręsite nebesitęsti liks liekamoji vertė iš sukurtų nuorodų bei papildomų nukreipiančiųjų domenų dar keliems mėnesiams.

2. reguliari paslaugų kaina yra 139 eurai +PVM/mėn, kuri būtų taikoma antram mėnesiui ir sekantiems. Per tuos sekančius mėnesius atgalinių nuorodų bei nukreipiančiųjų domenų kiekis toliau proporcingai didės. Sistema laikui bėgant priskirinės vis daugiau naujų raktažodžių iškėlimui.

Jei domina pasiekti realūs rezultatai naudojantis šia sistema, prašome kreiptis į mus ir pateiksime detalias ataskaitas.

P.S. Didelės konkurecijos tematikoje esančioms svetainėms tai stebuklų nepadarys, jei nesate darę savo svetainei profesionalių SEO darbų (nėra prikelta specialių SEO straipsnių pagal Jūsų tematiką,
nėra išsamių prekių ar paslaugų aprašymų, kategorijų aprašymų bei programinių patobulinimų). Todėl, kad Jūsų konkurentai bus investavę didžiules sumas į SEO paruošiamuosius darbus ir vien palaikymo nepakaks juos pralenkti.
Todėl didelės konkurencijos tematikoje esančioms svetainėms pradžiai reiktų pasidaryti pilnus profesionalius SEO darbus. Šių darbų kaina vertinama individualiai ir siekia nuo 1000 eurų +PVM iki 3000 eurų +PVM. Dėl profesionalių SEO darbų taip pat reiktų kreiptis į mus.

Kreipkitės