Daugybė papildomų modulių bei paslaugų

Mūsų platinamoms interneto svetainėms bei el. parduotuvėms (be standartiškai sistemoje esančių galimybių) siūlome daugybę papildomų modulių bei paslaugų. Štai keletas mūsų papildomų paslaugų:

 

 • Besikeičiančių vaizdų modulis, kurį galime integruoti į nemokamus dizainus, arba į mokamus, jei standartiškai dar nėra tokio modulio.
 • Iššokantis šoninis ikonų meniu, kuris tikrai ypač pagražins Jūsų el. parduotuvę ir padidins apsipirkimo funkcionalumą.
 • Modernus subkategorijų išdėstymas – tai yra moderni subkategorijų išdėstymo struktūra Jūsų el. Parduotuvėje, pagyvinanti Jūsų el. Parduotuvę bei suteikianti jai išskirtinumo.
 • Pirkėjų atsiliepimų modulis, kuris leidžia pirkėjams rašyti atsiliepimus. Taip visada žinosite, ką apie Jūsų prekes ar paslaugas galvoja Jūsų klientas, taip pat atsiliepimų lange klientai paliks rekomendacijas, kurios tikrai pravers Jums, nes klientai į jas dažnai atsižvelgia.
 • Facebook mygtukas "Patinka" prie kiekvienos prekės padės Jums būti labiau matomiems, nes kiekvienas klientas ar Jūsų tinklapio lankytojas, paspaudęs “Patinka”, automatiškai pasidalins preke socialiniame tinkle Facebook.
 • Google+ mygtukas prie kiekvienos prekės veikia lygiai taip pat, kaip ir anksčiau aprašytas Facebook “Patinka” mygtukas.
 • Facebook fanų modulis, kuriame bus rodomi Jūsų reklaminės svetainės Facebooke gerbėjai ir aktyvi nuoroda į Jūsų Facebook svetainę. Taigi kiekvienas apsilankęs Jūsų tinklapyje ar el. Parduotuvėje, bus kviečiamas apsilankyti Jūsų fanų paskyroje socialiniame tinkle Facebook, o Jūs taip didinsite savo fanų ratą.
 • Reklaminės Svetainės kūrimas Facebooke – tai iš tiesų neribotos galimybės pateikti savo siūlomas paslaugas milijonams vartotojų. Turėdami savo reklaminę paskyrą socialiniame tinkle Facebook, turėsite visas galimybes tapti labiau matomais, o taip pat skelbti įvarias akcijas, konkursus ir kitus dalykus, kurie skatins Jūsų pardavimus ir stiprins Jūsų prekinį ženklą.
 • Prekių fitravimo modulis – tai yra ypač efektyvus modulis, jei turite didelį kiekį prekių ir prekės turi daug atributų bei kitų pasirinkimų. Šio modulio dėka Jūsų klientai galės lengviau rasti norimas prekes, jas lyginti ir taip išsirinkti patį patraukliausią variantą. Šį modulį naudoja kone visos didžiosios el. Parduotuvės.
 • Google Awords reklamos administravimas – padėsime Jums būti labiau matomiems Google paieškos rezultatų jūroje!
 • Svetainės Daugiakalbystės modulio įdiegimas – įdiegsime anksčiau aprašytą daugiakalbystės modulį, kuris padės Jums konkuruoti net gi su užsienio rinkomis!
 • Reprezentacinės svetainės Turinio užpildymas – pasirūpinsime, kad Jūsų internetinis projektas būtų labiau patrauklus vartotojui, tiek dizainu, tiek turiniu.

Taigi matote, kiek daug papildomų paslaugų galite užsisakyti pas mus, ir tai dar tikrai ne visos papildomos paslaugos – dėl kitų kviečiame kreiptis el paštu arba telefonu, o taip pat primename, jog diegiame ir indvidualius modulius nei įskiepius, todėl jei turite savų idėjų, galite drąsiai kreiptis į mus ir tikrai rasime bendrą sprendimą, kuris tenkins tiek Jus, tiek Jūsų būsimus, ar esamus klientus!