Neribotas el. pašto dėžučių kiekis nemokamai

Visiems mūsų klientams yra suteikiama neriboto pašto dėžučių kiekio paslauga. Jūsų patogumui paštą galima skaityti naudojantis webmail, outlook, google apps, o svarbiausia, jog šios pašto dėžutės suteikiamos Jums visiškai nemokamai!

Kodėl verta ir svarbu turėti be trikdžių veikiančią pašto dėžutę? Visų pirma, tai yra vienas pagrindinių kelių susisiekti su Jumis tiek Jūsų klientams, tiek susidomėjusiems Jūsų prekėmis ar paslaugomis, tiek Jūsų verslo partneriams, ar norintiems sudaryti sandėrį, tiek su Jūsų prekių ar paslaugų tiekėjais. Jei pašto dėžutė veikia puikiai – nenukentės Jūsų darbai, nes visada būsite pasiekiami, visada galėsite atsakyti į svarbius laiškus ir juos valdyti, rūšiuoti ir kitaip susidėlioti pagal savo norimą sistemą. Taip pat itin svarbu, jog jūsų el paštas būtų trumpas, aiškus ir lengvai įsimenamas, todėl pasirūpinsime, kad Jūsų el pašto adresai būtų būtent tokie, tad klientams bus lengva Jus pasiekti ir įsiminti Jūsų kontaktinius duomenis.

Turėdami neribotą pašto dėžučių kiekio galimybę, taip pat galėsite susikurti atskiras el pašto dėžutes reklamai, partnerių pasiūlymams, klientų nusiskundimams bei pasiūlymams ir taip toliau, o svarbiausia, jog visas jas galėsite sujungti ir taip gauti laiškus į savo pagrindinį nurodytą el paštą, taigi galėsite būti tikri, jog nė vienas el laiškas nepradings, nepasiekęs Jūsų. Taigi neribotas el pašto dėžučių skaičius suteikia Jums neabejotinai neribotą laisvės ir patogumo pojūtį ir suteikia maksimalų funkcionalumą bendraujant tiek su klientais, tiek su verslo partneriais ar tiekėjais.

Dar vienas svarbus el pašto dėžutės aspektas – suderinamumas su mobiliaisiais įrenginiais bei planšetėmis, kurios vis dažniau sutinkamas ir naudojamas prietaisas, tad galite būti ramūs – mūsų siūlomos el pašto paslaugos yra puikiai suderinamos su visais mobiliaisiais įrenginiais, todėl keliaudami ar leisdami laisvalaikį jaukioje kavinėje, galėsite pasitikrinti savo el pašto dėžutę be didesnių kliūčių ir būti pasiekiami bet kuriuo paros metu, bet kurioje pasaulio vietoje!

Jei Jūsų įmonės internetinio tinklapio ar el parduotuvės platformoje dirba keletas asmenų, mes siūlome labai patogiai pasirinkti el pašto dėžučių adresus, kaip kad pvz, Jūsų vardas Martynas, o įmonės puslapio adresas hostparner.lt, tai Jūsų asmeninis el pašto adresas galėtų būti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., toks adresas skamba paprastai ir efektingai, o svarbiausia yra lengvai įsimenamas ir jo su niekuo kitu nesupainiosite.

Taigi pasinaudokite šia nemokama mūsų paslauga ir turėkite tiek el pašto dėžučių, kiek norite, nes tai yra net tik patogu ir naudinga, tačiau ir patrauklu Jūsų klientams ar būsimiems verslo partneriams, kurie žinos, kuriuo el paštu kreiptis konkrečiais klausimais ar pasiūlymais, bus užtikrinti, jog į jų el laiškus bus atsakyta greitai bei kompetetingai, o Jūs sutaupyste laiko ir būsite operatyvesni!