Nemokama pagalba bei konsultacijos

Visiems mūsų klientams teikiame nemokamas konsultacijas bei pagalbą, nepriklausomai nuo to, ar Jūs svetainę ar elektroninę parduotuvę įsigijote ar nuomojatės. Visada patarsime interneto svetainės bei el parduotuvės turinio pildymo, lankomumo didinimo, optimizavimo paieškos sistemoms ir kitais klausimais. Mūsų klientams šie išskirtiniai ir itin naudingi privalumai teikiami nemokamai.

Mūsų patarimai Jus pasieks visada, bet kuriuo paros metu, galite drąsiai kreiptis tiek paprastais, tiek specifiniais klausimais, susijusiais su Jūsų internetine svetaine ar elektronine parduotuve, ar kurį iš šių mūsų siūlomų produktų Jums geriau būtų įsigyti, kitaip tariant, konsultuojame visais klausimais nuo A iki Z. Mums nėra nesvarbių klausimų, todėl mūsų klientai puikiai žino, kad net ir patys paprasčiausi klausimai bus atsakyti labai aiškiai ir suprantamai, o sudėtingesni išsamiai ir padėsime Jums tol, kol problema bus pašalinta.

Hostparner.lt komandos pagrindinis tikslas – padaryti taip, jog klientas ne tik gautų paslaugą, t.y. veikiantį internetinį projektą, visiškai nesvarbu, ar tai būtų el parduotuvės platforma, ar tai būtų naujienų portalas, ar kitokio tipo internetinė svetainė, tačiau, kad klientas sėkmingai galėtų pats ir be didesnių sunkumų prižiūrėti, moderuoti ir pildyti savo tinklapio turinį, vartotojus ir kitus niuansus, o taip pat, vos tik iškilus klausimams, į juos būtų operatyviai ir itin profesionaliai sureaguota, t.y. būtų pateikiami išsamūs, tikslūs ir aiškūs nurodymai, kaip spresti vieną, ar kitą iškilusią problemą, kurių tikrai iškyla didžiajai daliai mūsų klientų (o juk iš klaidų mokomąsi geriausiai!). Taigi net jei niekada nesate susidūrę su tinklapio valdymu ir moderavimu, mes padarysime viską, kad kuo greičiau įsisavintumėte visus pagrindus ir galėtumėte viską moderuoti indvidualiai be jokių trikdžių ir kliūčių.

Kiekvienas mūsų klientas, ir potencialus klientas, kurį domina mūsų teikiamos paslaugos, turi puikią galimybę pasinaudoti mūsų nemokamomis konsultacijomis ir pagalba, nes mes itin vertiname Jūsų pasitikėjimą mumis, todėl stengsimės atsakyti į visus iškilusius klausimus, o jei reikės suderinsime susitikimą, kurio metu parodysime galimus sprendimus Jums iškilusiai problemai likviduoti. Esame įsitikinę, jog kiekvienas mūsų klientas yra išskirtinis ir Jam turi būti rodomas išskirtinis dėmesys, todėl tikimės, kad Jūs nedvejodami pasinaudosite mūsų siūlomimis konsultacijomis ir visokeriopa pagalba, kurią teikiame Jums visiškai nemokamai!

Naujiena! Jei turite klausimų ar Jums iškilo kažkokie neaiškumai – drąsiai kreipkitės į mus hostparner.lt socialinio tinklo Facebook paskyroje ir prisijunkite prie ten vykstančių diskusijų bei problemų aptarimų, nes būtent čia galite rasti sprendimą savo problemai spręsti! Kartu galime daug, todėl nebijokite į mus kreiptis bet kokiais iškilusiais klausimais ir mes padėsime Jums, o Jūsų valdoma el parduotuvė ar internetinis portalas veiks be trikdžių ir toliau džiugins Jūsų klientus bei vartotojus!