SSL sertifikatas - kaip jį gauti?

SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją.

Jei svetainė turi SSL sertifikatą, lankytojai žino kad ji yra patikrinta ir patikima. SSL sertifikatai siejami su saugios svetainės įvaizdžiu. Todėl jei kuriate portalą, kuriame naudojami asmeniniai klientų duomenys, labai svarbu užtikrinti saugumą. Serverio sertifikato įdiegimas būtų tinkamas sprendimas.

SSL sertifikatas šiai dienai yra privalomas, o jo neturinčios svetainės prasčiau reitinguojamos „Google“ paieškos sistemoje.

Mes SSL sertifikatus nemokamai diegiame visiems savo klientams. Norėdami gauti serverio sertifikatą, Jūs privalote pateikti tikslų pavadinimą, adresą, vardų sritį, kuriai bus išduotas sertifikatas, įmonės registracijos patvirtinimą ir kt. svarbią informaciją. Tiktai tada sertifikatas gali būti išduotas. SSL sertifikatas įrodys Jūsų klientams, jog svetainė priklauso tikrai Jums, ir tokiu būdu užtikrins, kad visa jų pateikta informacija bus saugiai perduota į Jūsų serverį.