Kas yra hostingas?

Hostingas - iš anglų kalbos kilęs žodis. Angliškai hosting arba webhosting, web site hosting, web hosting - tai puslapio talpinimas internete. Į hostingo paslaugos sąvoką įeina fizinė patalpa, serveris (kompiuteris) ir interneto puslapio (arba puslapių) priežiūra.

Pasakymas "hostingas" reiškia tiek paslaugą (tuo atveju, kai tai atlieka firma, kuri teikia hostingo paslaugas), tiek patį procesą, kada surandate tuo užsiimančią firmą ir patalpinate ten savo svetainę (pvz. "aš hostinu savo puslapį ten ir ten").

Hostingas yra labai senas procesas. Jis atsirado praktiškai tą pačią minutę, kaip ir pasaulinis tinklas (angl. World Wide Web) - kiekvienam interneto puslapiui reikalinga aplinka, kurioje jis veikia.

Kokybiškas hostingas - tai investicija, duomenų saugumas, ryšio patikimumas ir veikimo garantija, tad palikite tuo pasirūpinti profesionalams.

Profesionalus hostingas (angl. managed hosting) - tai ypatingo patikimumo, lankstumo bei didelių serverio resursų reikalaujantiems projektams skirta paslauga.

Jūsų projektui bus skirtas atskiras serveris, kurį nuolat prižiūrėsime, atnaujinsime, optimizuosime konkretaus krūvio specifikai ir 24x7 reaguosime į veikimo nesklandumus.