Daugiakalbystės sistema

Jūsų interneto svetainė bei elektroninė parduotuvė gali būti daugiakalbė, o tokiu būdu Jūs itin paprastai ir lengvai galėsite talpinti visą svetainės turinį (tekstiniai puslapiai, katalogo prekės, bei k.t.) norimomis užsienio kalbomis. Užsienio kalbų kiekis neribojamas ir daugiakalbystės modulis standartiškai jau yra įdiegtas el. parduotuvių sistemoje. Šie papildiniai interneto svetainėms užsakomi papildomai.

Norėdami padidinti savo internetinės sveitainės ar el parduotuvės funkcionalumą iki maksimumo, o taip pat pataikyti ne tik į Lietuvos rinką, tačiau ir į užsienio, daugiakalbystės sistema yra tiesiog būtina, nes Jūsų tinklapyje nepasiklys ir Jūsų paslaugas ar prekes užsisakyti galės užsieniečiai. Daugiakalbystės sistema yra itin naudinga el parduotuvių platformoms, ypač jei žadate prekes pristatyti visame pasaulyje, todėl galite drąsiai išmėginti pasiimti dalį užsienio rinkos, o jei teikiate specifines prekes, kurias pas Jus įsigyti yra žymiai pigiau, nei kad kituose užsienio el parduotuvių portaluose, tikrai nusigriebsite dalį klientų! Viskas ko Jums reikia – padaryti savo svetainę patogią ir suprantamą užsieniečiams, t.y. turėti keletą kalbų modulių, o tai turėti iš tiesų nėra sudėtinga, tereikia pas mus užsisakyti papildomus kalbų modulius!

Pasirinkdami didesnį kalbų skaičių praktiškai nieko neišleidžiate, tačiau tuo pat metu laimite labai daug, nes kiekvienas klientas jaučia malonumą, jei gali tinklapyje rasti ir savo kalbos pasirinktis, todėl tai yra itin patogu ir rodomas dėmesys klientui tikrai Jums atsipirks. Juo labiau, jog kalbos modulius prižiūrėti yra tikrai nesudėtinga – pagrindiniai meniu pasirinkimai ir prekių ar paslaugų aprašymai gali būti išversti, nors ir mėgėjiškai, tačiau vis tiek duoda naudos Jūsų potencialiems užsienio klientams. Parodykite išskirtinį dėmesį savo klientams ir jie Jums tikrai atsidėkos tuo pačiu!

Ko gero net nereikia sakyti, jog papildomi kalbų moduliai rodo ir Jūsų profesionalumą, nes dauguma stipriausių prekinių ženklų ir el parduotuvių investuoja nemažus pinigus į kuo tikslesnį savo auditorijos poreikių įgyvendinimą, o į tuos poreikius be jokios abejonės įeina ir tam tikrų kalbų moduliai, taigi pasistenkite, jog Jūsų tinklapis turėtų bent jau pagrindines užsienio kalbas, kaip kad anglų ar rusų, o vokiečių ir prancūzų tikrai pridės dar daugiau kokybės ir išskirtinio profesionalumo įvaizdį Jums ir Jūsų teikiamoms paslaugoms.

Daugiakalbystės sistema, tai ne tik galimybė Jums pasiekti užsienio rinkas ir jų vartotojus, tačiau ir konkuruoti su Jūsų šalyje veikiančiais konkurentais, kurie yra iš užsienio, juk Jūs taip pat turite puikią galimybę susirinkti Jūsų šalyje esančių užsieniečių užsakymus ir jiems teikti savo paslaugas – Jums tereikia būti matomiems ir suprantamiems, o daugiakalbystės sistema būtent ir suteikia tai, ko Jums greičiausiai trūksta dabar! Pasirinkitę papildomus kalbų įskiepius ir laimėkite daugiau, nei galite įsivaizduoti, pasirūpindami savo netradiciniais klientais.