Svetainių priežiūra - kiek laiko reikės jai skirti?

Internetinės svetainės reikalauja bent minimalios priežiūros tam, kad tinkamai ir saugiai funkcionuotų. Svarbiausia internetinių svetainių priežiūra – turinio valdymo sistemos ir jos modulių atnaujinimai. Reikia reguliariai atlikti šiuos darbus tam, kad išvengtumėte saugos spragų, virusų ar techninių klaidų. Siekiant plėstis ir pritraukti vis daugiau lankytojų, Jums reikia nuolat atnaujinti informaciją. Tai nėra sudėtingas procesas, ypač jei Jums padeda šios srities profesionalų komanda. Savo klientams teikiame nemokamas konsultacijas bei visokeriopą pagalbą interneto svetainių priežiūros klausimais.

Klientui pageidaujant, papildomos ir nestandartinės funkcijos programuojamos už papildomus įkainius. Prekes, ir visą kitą informaciją, į svetainę klientai keliasi patys. Tačiau, prieš pradedant darbą, mes klientą apmokome ir jei reikia, konsultuojame bei padedame viso proceso metu.

El. parduotuvę visiškai paruošti darbui galima per 3 dienas, viskas priklauso nuo to kiek laiko tam reikalui galėsite skirti. Tas pats galioja ir jau sukurtai svetainei - tinkamai prižiūrima ji gali atnešti didelės naudos.