Interneto svetainė bei Elektroninė parduotuvė optimizuota SEO

Jūsų interneto svetainės bei el. parduotuvės sistema yra optimizuota paieškų sistemoms (SEO). Kiekvienam interneto svetainės straipsniui, meniu punktui yra "Meta aprašymo" ir "Meta raktažodžių" laukeliai. Taip pat ir elektroninės parduotuvės kiekvienai prekei bei kategorijai yra "Meta aprašymo" ir "Meta raktažodžių" laukeliai. Abejoms sistemoms yra generuojami "sitemap.xml" , "robots.txt" ir priskiriami paieškų sistemoms. Svetainės bei el. parduotuvės sistema naudoja draugiškus url. Kiekviena mūsų kliento svetainė bei el. parduotuvė nemokamai registruojama paieškų sistemoms.

Dabartiniame interneto pasaulyje puslapio optimizavimas yra ko gero vienas pirmųjų žingsnių, kuriuos reikia žengti, norint tikėtis sėkmingo starto ir sėkmingo įsiliejimo į rinką, todėl pasirūpinkite iš anksto šiuo etapu ir galėsite džiaugtis greitesniais rezultatais!

Kiekvienas modernus ir į ateitį drąsiai žvelgiantis verslininkas puikiai žino, kokios svarbos internetinio marketingo sprendimas yra SEO, nes jei Jūsų nėra Google paieškos rezultatuose, Jūsų nėra ir internetinių pardavimų pasaulyje ir tai jau nėra naujiena, nes vis daugiau įmonių skuba atlikti optimizuoti savo puslapius, atlikdami tiek vidinį SEO optimizavimą, tiek išorinį SEO optimizavimą ir taip užbėgdami už akių konkurentams – juk kuo anksčiau atliksite šiuos darbus, tuo greičiau pajusite rezultatus, o greitesni rezultatai jus pasieks didesnių pardavimų forma, padidėjusiu lankytojų srautu bei išaugusiu susidomėjimu Jūsų prekiniu ženklu. O dar vienas svarbiausių SEO privalumų, ko gero yra neįtikėtinai didelis kainos ir naudos santykis, nes sumokėdami pakankamai nedidelę sumą, gaunate maksimalią naudą, kurios negausite pasinaudoję daugeliu įprastinio marketingo instrumentų. Atlikę vidinį SEO optimizavimą bei išorinį SEO optimizavimą, pajusite tikrai apčiuopiamą skirtumą, o kildami Google paieškos rezultatų jūroje galėsite tapti savo rinkos lyderiais, tapsite labiau žinomais ir tai didins Jūsų prekinio ženklo, o tuo pačiu ir Jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių prestižą, o juk to siekia kiekvienas verslininkas!

SEO Jums taip pat leidžia apskaičiuoti gautos naudos koeficientą, nes Jūs aiškiai matote potencialius klientus apsilankančius Jūsų internetiniame portale ar el. parduotuvėje, matote jų elgseną tinklapio viduje, įėjimo ir išėjimo kelius, o taip pat ir kitą itin svarbią ir Jums daug naudos atnešančią statistiką, kurią Jums pateiksime kiekvieną savaitę, tad Jūs aiškiai matysite, kaip ir dėl kokių konkrečių priežasčių didėjo Jūsų pardavimai arba susidomėjimas Jūsų teikiamomis paslaugomis. Taigi pasirinkdami SEO galėsite matyti aiškius rezultatus, nes investuodami į reklaminius stendus, video ar audio reklamas TV ar radijuje, niekada nepamatysite aiškaus rezultato, juk nežinia, kiek tiksliai žmonių pasirinks Jūsų prekę ar paslaugą dėl išgirstos ar pamatytos reklamos, o SEO taiko būtent į tikslinę auditoriją, todėl tai yra ne tik efektyvu, tačiau ir itin naudinga norint pažinti savo vartotojus ir dar labiau gerinti teikiamas paslaugas!

Pilnas vidinis bei išorinis SEO yra papildomai užsakomos paslaugos. Į svetainių kainas yra įtrauktas tik pirminis SEO.