Reprezentacinė Svetainė

Nuolat augantis interneto vartotojų skaičius verčia verslininkus susimąstyti apie verslo plėtrą internete. Internetas jau tapo pagrindine terpe ne tik bendravimui, bet ir pramogai, o dėl plačios auditorijos, ir veiksminga vieta reklamai. Perkėlę savo verslą į internetą, padidinsite pardavimus ir išplėsite savo klientų ratą,  nes klientai galės užsisakyti paslaugas, susipažinti su informacija ar užsiregistruoti, neišeidami iš namų 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Svetainių kūrimas tapo neatsiejama kiekvieno verslo gyvavimo dalimi. Būtent internete šiandieną vyksta nuožmiausios konkurencinės kovos, nulemiančios, kas taps rinkos lyderiais. Todėl siekiant maksimaliai efektyviai išreklamuoti tam tikras prekes, paslaugas ar idėjas, Jums būtina reprezentacinė svetainė. O interneto svetainių nuoma yra pats pigiausias ir greičiausias būdas naujai ar jau esamai įmonei  prisistatyti internete. Reprezentacinė svetainė Jums suteiks tam tikrus rėmus, kuriuose galėsite planuoti tolimesnę savo verslo viziją, o visus likusius klausimus mes paprastai išsprendžiame viso kūrimo eigoje.

Turėdami reprezentacinę svetainę, galėsite nukreipti klientus į detalų savo prekių ar paslaugų pristatymą. Taip pat šioje svetainėje pateiksite visą reikalingą informaciją, taip išvengsite klientų skambučių įprastais klausimais ir galėsite daugiau laiko skirti savo verslo augimui. Tinkamai sukūrus internetinę svetainę ir pateikus joje efektingą informaciją, būsite pastebėti, ne tik pavienių lankytojų, bet ir paieškos sistemų, kurios Jums padės pritraukti naujų potencialių klientų bei padės ženkliai padidinti pardavimus.

Tad nelaukite, užsisakykite savo svetainę jau dabar ir būkite matomi!

Reprezentacinę svetainę galite išsinuomoti tik nuo 8 eurų mėnesiui!

Kodėl verta nuomotis interneto svetainę?

Daugelis mano, jog kurti svetainę nuo nulio geriau, nei nuomotis. Mes sakome, kad tai netiesa ir pateikiame kelis argumentus, kodėl svetainės nuoma yra geriau:

 • Neribota laisvė eksperimentuoti. Verslas nėra statiškas, todėl nuolat tenka prisitaikyti prie kintančių jo sąlygų, bandyti atrasti naujas nišas ir galimybes. Svetainių nuoma suteikia visišką šių veiksmų laisvę, nes nuomai Jums nereikia investuoti daug savo lėšų;
 • Ženkliai sutaupysite išlaidas, nes pinigus, kuriuos išleistumėte svetainės kūrimui, galėsite skirti einamiesiems verslo poreikiams. Į nuomos kainą yra įtrauktas ir svetainės talpinimas profesionaliame serveryje, ir nemokami TVS sistemos atnaujinimai;
 • Šiuolaikiškas, mobiliems įrenginiams idealiai pritaikytas svetainės dizainas, skirtas Jūsų bei Jūsų klientų patogumui;
 • Funkcionali ir galinga svetainės valdymo sistema, kuri neribos Jūsų verslo poreikių ateityje. Tai sistema, kuri savyje turi daug galimybių: pritaikymas kelioms kalboms, galimybė plėsti naujomis funkcijomis, rodyti turinį tik tam tikroms naudotojų grupėms ir t.t.;
 • Įvairaus turinio vaizdavimas leis svetainėje pateikti nuotraukų galerijas, reklaminius skydelius bei produktų katalogus;
 • Galimybė praplėsti svetainę, įtraukiant staliuko ar laiko rezervavimo, bilietų įsigijimo bei panašias funkcijas, reikalingas paslaugų sferai.


Kam labiausiai tinka interneto svetainės nuoma

Interneto svetainių nuoma labiausiai tinkama siekiant optimaliai reprezentuoti savo prekę, paslaugą, idėja ar tiesiog bandant jėgas naujoje veiklos srityje, nes nuomojantis svetainę, sugaištama gerokai mažiau laiko nei ją kuriant.

 • Nuomodami svetainę Jūs gaunate:
 • Paprastą, greitą ir lengvą puslapio diegimą;
  Greitą ir lengvą startą.

Jums nereikės laukti mėnesį ar daugiau, kol bus sukurta bei paruošta Jūsų interneto svetainė. Nuomojant svetainę, viskam mes užtruksime tik 3 – 5 darbo dienas. Taigi, interneto svetainių nuoma suteikia visokeriopą naudą, nes Jūs galite pradėti ar išplėsti savo elektroninį verslą labai greitai, tereikia išsirinkti ir užsisakyti jau patikrintą ir profesionalų dizainą, atitinkantį Jūsų verslo pobūdį bei pradėti kelti informaciją.

Svetainių nuoma patraukli tuo, kad nereikia investuoti didelės sumos pinigų naujos svetainės sukūrimui. Nuomojamos svetainės privalumas tas, kad Jūs galite išsinuomoti unikalią ir pagal Jūsų pageidavimus sukurtą interneto svetainę. Jums patiems nieko daryti nereikės, visą interneto svetainės sukūrimo darbą padarysime mes. Į nuomos kainą yra įtrauktas ir svetainės talpinimas profesionaliame serveryje, ir nemokami TVS sistemos atnaujinimai. Tad Jūs sutaupote pinigų svetainės talpinimui, nes perkant svetainę, atnaujinimo darbai kainuoja. Mūsų sukurta svetainė turi patogią turinio valdymo sistemą, todėl labai lengvai galėsite dėti ar keisti tekstinę informaciją, kelti nuotraukas į galeriją ar netgi rašyti naujienas. Jums tereikia pasirinkti norimą planą ir savo interneto tinklapį turėsite nenaudodami daug laiko ir resursų.

Jūsų svetainė bus talpinama pačiame greičiausiame ir galingiausiame serveryje iš šiuo metu esamų rinkoje. Serverius visą parą prižiūri aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Taip pat suteikiama galimybė patikusią svetainę vėliau nusipirkti ir talpinti savo pasirinktame serveryje. Mes visada pakonsultuosime ir padėsime visais klausimais susijusiais su interneto svetainių nuoma. Be to, kai sukuriame Jums naują tinklapį, visada išmokome juo naudotis.

Dar vienas ir ne mažiau svarbus faktorius – interneto svetainės pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Itin svarbu, kad klientas, atsidaręs svetainę per bet kokį įrenginį, ar tai būtų planšetė ar mobilus įrenginys, galėtų patogiai joje naršyti. O prisitaikantis dizainas (responsive angl.) - tai patogumas, modernumas ir inovacija. Turėti prisitaikantį dizainą naudinga ne tik elektroninėms parduotuvėms, bet ir įmonėms, norinčioms išsiskirti iš konkurentų ir žvelgiančioms į ateitį. Pasirinkę šį dizainą daug lengviau pasieksite didesnį vartotojų ratą bei daug efektingiau vykdysite marketingo kampanijas. Jos pagalba galėsite pasiekti savo užsibrėžto tikslo - pelno didinimo.

Kiekvienas verslininkas nori kuo mažesnėmis investicijomis pradėti arba plėtoti savo verslą, todėl Jūsų patogumui mes sukūrėme puikią paslaugą - visų tipų svetainių nuoma. Užsakius svetainę, ji Jums bus paruošta vos per 3 – 5 dienas. Nuomojamų svetainių dizainus pritaikome labiausiai atitinkančius Jūsų teikiamas paslaugas.

Profesionalūs Svetainių Dizainai

Mūsų pagrindinis tikslas - profesionalių internetinių svetainių kūrimas, naudojant inovatyvias technologijas, leidžiančias pasiūlyti unikalias bei patrauklias svetaines. Patyrusi profesionalų komanda supras Jūsų lūkesčius, įvertins poreikius ir pateiks geriausią pasiūlymą naujai internetinei svetainei. Internetinė svetainė turi konkretų tikslą - sudominti, paskatinti susisiekti, bei paversti tiesiog „užsukusį pasižvalgyti“ svetainės svečią, Jūsų nuolatiniu klientu. Bet kokios svetainės paskirtis yra parduoti prekę, paslaugą ar savo idėją. Analizuodami vartotojų poreikius, kuriame svetaines, suteikiančias pridėtinės vertės verslui ir plečiančias vartotojų ratą.

Siūlome kelias dešimtis išskirtinių svetainės dizaino šablonų. Juk dizainas yra tarpininkas tarp informacijos ir jos supratimo. Mes žinome kaip pateikti Jūsų siūlomą produktą taip, kad klientas jo užsinorėtų.

Jums patiems nebūtina turėti dizaino ar programavimo žinių. Tereikia tik vaizduotės, trupučio kantrybės ir didelio noro turėti savo svetainę internete. Svetainės išvaizdai galite rinktis iš įvairioms tematikoms (nuo asmeninių iki verslo) profesionalių dizainerių paruoštų šablonų.

Mes Jums siūlome mokamus arba nemokamus svetainių dizainus. Tad atsižvelgdami į savo poreikius bei galimybes, tikrai rasite geriausia ir tinkamiausią variantą.

Mokami dizainai

Pristatome Jums aukščiausios kokybės, modernius, profesionalių ir pripažintų dizainerių kurtus dizainus. Užsisakykite pas mus ir turėsite išskirtinę, tik Jums asmeniškai pritaikytą svetainę!

Šių unikalių dizainų 1 vnt. kaina - 149 €. Į dizaino kainą įtraukti ir redagavimo darbai (Jums pageidaujant, galime pakeisti fonines spalvas, apipavidalinančius paveikslėlius, šriftus).

Išsirinkę patinkantį dizainą, jį užsakyti galėsite čia, paspausdami užsakymo mygtuką:


Nemokami dizainai

Užsisakykite pas mus ir turėsite funkcionalią reprezentacinę svetainę už žemiausią kainą, nes šie dizainai papildomai nieko nekainuoja!

Mokėsite tik už svetainės sistemos nuomą arba įsigijimą.

Išsirinkę patinkantį dizainą, jį užsakyti galėsite čia, paspausdami užsakymo mygtuką:


Svetainių nuomos kaina

Svetainių nuoma reiškia, kad Jūs svetaine naudositės tol, kol mokėsite už šią paslaugą. Svetainė bus talpinama mūsų serveryje ir mes viskuo pasirūpinsime.

Net ir nuomodamasis svetainę pas mus, esate savo tinklapio šeimininkas – kada tik norite, galite keisti svetainės struktūrą, spalvas, išvaizdą, turinį. Na, o mes visada padėsime, patarsime ir pamokysime bei atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Todėl nedvejokite ir įsigykite išskirtinio dizaino, šiuolaikišką, neribotų galimybių svetainę, kurios pagalba išdidžiai reprezentuosite savo verslą! Tai padaryti labai lengva. Jums tereikia išsirinkti:

 1. Norimą www adresą (jei dar neturite);
 2. Patinkantį dizainą.

Nuomojama interneto svetainė yra puikiai priderinta „Google“ paieškos sistemoms (SEO). Jūsų paruoštą svetainę priduosime google paieškos sistemai. Esant pageidavimui (už papildomą mokestį) mūsų partneriai SEO profesionalai atliks Jūsų svetainei pilną vidinį bei išorinį SEO, kad Jūsų interneto svetainė visada būtų aukščiausiose paieškos pozicijose. Tad Jūsų svetainės SEO palaikymu ir priežiūra užsiims profesionalai.

Į nuomos kainą įtraukta:

 • Internetinė svetainė su visomis jai būdingomis ir pageidaujamomis funkcijomis;
 • Dizainas, sukuriamas labiausiai atitinkantis Jūsų teikiamas paslaugas;
 • Svetainės patalpinimas serveryje;
 • Svetainės turinio valdymo sistema;
 • Svetainės pridavimas Google paieškos sistemoms
 • El.pašto dėžutės;
 • Konsultacijos el. paštu, telefonu.

Jei kilo neaiškumų, prašome drąsiai kreiptis:

kontaktai

Ką Jūs gaunate:

 •     Nemokamai užregistruotą Domeną *
 •     Nemokamą el. pašto dėžutę
 •     Pasaulyje pripažintą ir pirmą vietą užimančią TVS sistemą
 •     Neribotas galimybes
 •     Greitą svetainės paleidimą
 •     Įspūdingo grožio dizainą
 •     Svetainės šablonų pasirinkimą
 •     24x7 svetainės stebėjimą
 •     Paslaugų, prekių galeriją
 •     Kontaktinę formą
 •     Google maps žemėlapį
 •     Reklaminių banerių talpinimo modulį
 •     Pilnai lietuvišką aplinką
 •     Galimybę registruotis klientams
 •     Naujienlaiškių prenumeravimo galimybę
 •     Jūsų svetainę nemokamai užregistruosime paieškos sistemoms
 •     Galimybę nusipirkti svetainę ir talpinti savo serveryje

Jums siūloma svetainė susideda iš patrauklios klientams priešakinės aplinkos ir administravimo aplinkos, kurią naudoja svetainės savininkas.

Reprezentacinės svetainės DEMO versija:

UŽSISAKYTI SVETAINĘ

Spauskite mygtuką žemiau ir Jūs būsite perkelti į HostPartner.LT klientų sistemą.

Čia atliksite registraciją bei užsakymą, kur Jums bus sugeneruota sąskaita apmokėjimui

Iškilo klausimų, kreipkitės:

kontaktai2