Elektroninės parduotuvės funkcionalumas

HostPartner.LT siūloma interneto svetainė arba el parduotuvės platforma pasižymi ypatingai funkcionalia turinio valdymo sistema (TVS) bei papildomai įdiegtais komponentais, kurie tikrai Jus nustebins ir padarys įspūdį! Tai įvairūs tekstiniai puslapiai, katalogas Jūsų prekėms ar paslaugoms reprezentuoti, galerija, naujienlaiškių prenumeravimo blokas, atsiliepimų knyga, kontaktinė forma ir t.t. Beje, čia nėra jokių apribojimų: puslapių (meniu punktų), produktų kataloguose prekių ir kitų pasirinkimų galite turėti tiek, kiek reikia, o tai – visiška neribojama laisvė!

Kiekvienas ras tai, ko gali prireikti norint turėti sėkmingai veikiantį internetinį tinklapį arba el parduotuvės platformą, nes įsigydami mūsų internetines svetaines klientai gauna ne tik katalogus Jūsų prekėms, galerijas, naujienlaiškių prenumeravimo blokus ar atsiliepimų knygas, o taip pat nemokamą el pašto dėžutę, indvidualų, būtent Jums sukurtą, arba šabloninį dizainą, apsaugos modulį, statistikos modulį, kuris padės Jums sužinoti daugybę reikalingų duomenų, reklaminių banerių talpinimo modelį, galimybę turėti registruotų vartotojų platformą, o svarbiausia, jog jei Jums pukiai seksis, bet kada galite įsigyti šią el parduotuvės arba internetinio portalo platformą ir talpintis Jūsų norimame serveryje! Todėl tikrai verta rinktis mūsų el parduoves bei internetines svetaines, nes išbandymas praktiškai nieko nekainuoja, o Jūsų tikslams pasiteisinus, galite drąsiai stoti ant savo kojų ir perimti el parduotuvės platformos kontrolę į savo rankas!

Kaip jau minėjome, funkcionalumas yra viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl verta rinktis hostparner.lt paslaugas, nes čia Jūs gaunate visą reikalingą paketą, kuris Jums pravers tiek parduodant prekes ar paslaugas, tiek turint savo asmeninį internetinį portalą, o žinant tai, jog tiek klientų, tiek Jūsų asmeniniai poreikiai keičiasi, dėl mūsų TVS galybės funkcijų, galite būti ramūs, jog visada galėsite konfigūruoti daugumą dalykų, keisti ir pridėti prekes ar parduodamas paslaugas, valdyti visą turinį ir moderuoti viską, pradedant reklama, baigiant prekių nuotraukų išdėstymo tvarka. Taigi mes Jums suteikiame visišką laisvę daryti viską, kas Jūsų manymu yra reikalinga el parduovės platformai ar internetinei svetainei, o priedų ir papildinių gausa yra tiesiog neįtikėtinai didelė, todėl kiekvienas išsirinks, tai kas yra reikalinga, o aukštas funkcionalumo lygmuo byloja apie tai, jog praktiškai nėra neįmanomų dalykų, kurių negalėtumėte įsidiegti.

Taigi prieš įsigydami el parduotuvės platformą arba pradėdami kurti bet kokią internetinę svetainę, įsitikinkite jos funkcionalumo galimybėmis, nes anksčiau ar vėliau, tikrai atsiras poreikis įdiegti naujus papildinius ar įvesti naujus pokyčius, todėl iš anksto pasirūpinkite, kad tai būtų įmanoma padaryti be didesnių išlaidų ir išvenkite galimų nesklandumų. Mūsų siūlomų el parduotuvių TVS funkcionalumas yra ko gero didžiausias, lyginant su kitomis TVS, todėl galite būti užtikrinti, jog lengvai keisite, valdysite ir diegsite naują turinį ar priedus į savo internetinę svetainę, taip jausdami nepažabotą laisvę kūrybai ir tobulėjimui.