Puslapio dizainas - kaip pasirinkti?

Į ką, užsukęs į parduotuvę, busimas pirkėjas pirmiausia atkreipia dėmesį? Kas lankytojui palieka pirmą įspūdį apie įmonę? Potencialus klientas vertina bet kokią įmonės produkciją iš įpakavimo, o Jūsų internetinį tinklapį – iš dizaino.

Tyrimai rodo, kad vidutinis interneto svetainės lankytojas per pirmas penkias sekundes nusprendžia ar likti tinklapyje, ar ieškoti naujo informacijos šaltinio. Interneto svetainė atspindi įmonę, todėl ją reikia sukurti gražią, patogią, išraiškingą ir informatyvią. Šiam tikslui pasiekti siūlome tik atrinktus ir patikrintus patikimų kūrėjų dizainus. Jei sunku išsirinkti patiems, visada mielai padėsime. Išanalizuosime užsakovo esamą firminį stilių ir`, atsižvelgdami į tikslinę auditoriją, sukursime atspindintį įmonę tinklapio dizainą.

Hostpartner.lt komanda dirba tam, kad mūsų klientai klestėtų, nes tik taip galime augti ir patys. Pasirinkę mus, galėsite būti tikri, kad Jūsų interneto svetainės dizainas bus unikalus, originalus ir tobulai atspindės Jūsų įmonės politiką.